Bobby Charlton - Ředitel klubu
Bobby Charlton je bezesporu jeden z nejslavnějších hráčů všech dob. Charlton měl ohromnou rychlost a tvrdou střelu. Rodina Charltonů měla fotbal v krvi. Tři z jeho strýců hráli fotbal za Leeds United a matčin bratranec býl legendá Newcastle United. V roce 1953 přestoupil do Manchesteru Jackie Milburn a bylo mu pouhých 17 let. Byl také jeden z málo co přežili havárii ledatdla v Mnichově. Bobby Charlton byl hlavně útoční,který střílel mnoho gólů. Bobby v reprezentaci vstřelil v 106 zápasech 49 branek. Měl schopnost obejít velký poče hráčů, měl tvrdou sřelu, byl velice dobrý ve vzduchu a hrál velice dobře tělem.V roce 1958 hrál jako střední útočník. V roce 1960 ho Sir Matt Busby přesunul na levého útočníka a zde se nejvíce proslavil. Charlton dal v lize za Manchester v 606 zápasech 199 gólů a tím výrazně pomohl Manchesteru k prvenství v 1. divizi v letech 1957, 1965, 1967. Pomohl také k zisku FA Cupu v roce 1963 a k získání evropského poháru v roce 1968. Charlton dal dva góly proti Benfice ve finále evropského poháru. Velká pohroma v Mnichově a smrt jeho mnoha kamarádů Bobbyho ovlivnila hodně.V roce 1966 dostal hráčské ocenění PFA. V roce 1973 ukončil kariéru. V roce 1984 se stal ředitelem Manchesteru United. V roce 1994 dostal ocenění "Sira". Bobby je na celém světě považován za nejlepšího anglického sportovce všech dob.
Joel Glazer - Ředitel klubu
Joel Glazer je součástí rodiny Glazerových, která vlastní firmu First Allied Corporation, tým amerického fotbalu Tampa Bay Buccaneers a vlastní také anglický fotbalový klub Manchester United, nejbohatší fotbalový klub na světě. Rodina má sídlo na Floridě ve Spojených Státech. Joel Glazer získal titul v mezivědních studiích z American University ve Washingtonu v roce 1989. Joel Glazer je také členem vedení Manchesteru United, konkrétně ředitelem klubu, kde ho dosadil jeho otec Malcolm Glazer. 30. června 2005 se musel spolu se svými bratry Avramem a Bryanem zabarikádovat uvnitř Old Trafford kvůli fanouškům United, kteří protestovali kolem stadionu. Glazerovy nakonec musela odvést policejní dodávka. Joel je ženatý, má manželku Angelu.
Bryan Glazer - Ředitel Klubu
Bryan Glazer je součástí rodiny Glazerových, která vlastní firmu First Allied Corporation, tým amerického fotbalu Tampa Bay Buccaneers a vlastní také anglický fotbalový klub Manchester United, nejbohatší fotbalový klub na světě. Rodina má sídlo na Floridě ve Spojených Státech. Bryan Glazer získal bakalářský titul z American University ve Washingtonu. Uspěl ve vysílacích komunikacích. V roce 1989 získal titul Juris Doctor, když na Whittier College (jižní Kalifornie) vystudoval práva. Bryan Glazer je momentálně členem vedení Manchesteru United, konkrétně ředitelem klubu. Do této funkce ho dosadil jeho otec, vlastník klubu, Malcolm Glazer.
Avram Glazer - Ředitel klubu
Avram Glazer je součástí rodiny Glazerových, která vlastní firmu First Allied Corporation, tým amerického fotbalu Tampa Bay Buccaneers a vlastní také anglický fotbalový klub Manchester United, nejbohatší fotbalový klub na světě. Rodina má sídlo na Floridě ve Spojených Státech. Avram Glazer je momentálně členem vedení Manchesteru United, konkrétně ředitelem klubu, kde ho dosadil jeho otec Malcolm Glazer. Avram Glazer je také hlavním výkonným úředníkem firmy Zapata Corporation.
Malcon Glazer - Majitel klubu
S majetkem téměř 1,1 miliardy dolarů (600 miliónů liber) se stal 244. nejbohatším Američanem. Jeho snaha získat ještě větší množství peněž by mohlo znamenat zničení Manchesteru United. Glazer pocházel z litevské židovské rodiny, která emigrovala do USA. V roce 1943 zdědil po otci firmu a po řadě investicí z ní vybudoval obchodní impérium. V roce 1984 neúspěšně investoval 7.6 miliard dolarů ke koupi zkrachovalé železniční společnosti Cortail a také neuspěl s převzetím firmy Formica navrhující kuchyně a motocyklovým výrobcem Harley-Davidson. Když Harley obvinila Glazera, soudce v soudním slyšení ho nazval "hadem v ovčím oblečení". Jeho reputace dobře potvrdila, jak nemilosrdný a penězi posedlý je. Přestože má stovky miliónů v bance, požadoval po své sestře pozůstatek po matčině smrti 1 miliardu dolarů. V roce 1995 koupil za 192 miliónů dolarů baseballový tým Man City a Tampa Bay Buccaneers. Po následujících sedmi neúspěšných letech, během kterých Glazer hrozil odchodem do jiného týmu, pokud mu vedení Tampy nepostaví nový stadión. Konečně, v roce 2002 koupil špičkového trenéra Jona Gurdena a risk mu později vyšel; Buccaneers v lednu 2003 počtvrté vyhráli Superbowl. Glazer se poté pokoušel koupit další baseballový tým LA Dodgers. Bohužel také neuspěl a přesunul svoji pozornost přes Atlantik. V březnu 2003 Glazer poprvé zainvestoval do Manchesteru 9 miliónů liber a v říjnu již vlastnil 28% akcií klubu. V květnu roku 2005 mu klubový podílníci John Magnier a JP McManus prodali své akcie a Američan tak bleskovou rychlostí převal klub. Tři z jeho šesti synů (Joel, Avram a Bryan) zastávají funkci ředitele klubu. Malcolm Glazer, majitel Manchesteru United, nikdy nebude tím pravým, kdo zde usedl. Ale jeho americké, šílené, zadlužené a mravné plány tu jsou na předvídatelnou budoucnost. A co se týče budoucnosti, jedno je jisté. Fanouškové United budou muset více otevřít své peněženky.
Mike Phelan - Tréner prvního týmu
Mike Phelan se narodil 24. září 1962 v Nelsonu v Anglii. Svojí fotbalovou kariéru začal v Burnley, do kterého přišel v červenci roku 1979. O dva roky později v klubu podepsal profesionální smlouvu. Svůj první zápas v lize odehrál v lednu roku 1981 v zápase proti Chesterfieldu. Za Burnley odehrál celkem 168 utkání a 30. května 1985 přestoupil do Norwiche City. Phelan byl všestranný hráč, který dokázal hrát stejně dobře v obraně, jak v záloze. Také díky jemu Norwich v sezóně 1985/86 nesestoupil. Když z Norwiche do Manchesteru United odešel Steve Bruce, stal se Phelan kapitánem Norwiche. V sezóně 1988/1989 dovedl klub ke skvělému čtvrtému místu v Division One a k semifinále FA Cupu. Byl povolán také do národního týmu Anglie, ale kvůli zranění nakonec do zápasů s Chile a Skotskem nezasáhl. Poté následoval Steve Bruce a za 750,000 liber přestoupil do Manchesteru United. V první sezóně na Old Trafford získal s klubem FA Cup a odehrál první zápas za anglickou reprezentaci v zápase proti Itálii. V roce 1991 získal s klubem Pohár Vítězů Pohárů, v roce 1992 ligový pohár a v roce 1993 vyhrál s United Premier League. V roce 1994 pak přestoupil do West Bromwiche Albion. V prosinci roku 1995 se vrátil do Norwiche jako asistent manažera Garyho Megsona a zároveň také trénoval rezervu Norwiche. Když byl Megson vyhozen a podepsal s Blackpoolem, šel s ním do Blackpoolu i Phelan. Spolu s Megsonem tak spolupracoval i v Stockport County. Megson byl ze Stockportu vyhozen 25. června 1999. Phelan šel po chvílí také. V roce 2001 Mike Phelan zamířil do Manchesteru United, kde dělá trenéra prvního mužstva. V sezóně 2003/2004 byl dokonce asistentem Alexe Fergusona.